Зустріч із випускниками групи «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення».

Дата: 27.01.2022 09:06

В рамках діяльності Центру карєрного зростання «Профі»  Володимир-Волинського центру професійної освіти відбулася зустріч із випускниками  групи «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення».

Під час спілкування учасники  ознайомилися з особливостями ринку праці та перспективами адаптації на ньому молодого фахівця. Розглянули найважливіші для успішного працевлаштування  уміння: використання  джерел інформації про вакансії , складання резюме , підготовка до співбесіди, адаптація на робочому місці.

Окрему увагу приділили використанню інноваційних технологій в пошуку роботи. Студентам  презентували сайт  Державної служби зайнятості та його можливості , зокрема послуги платформи з  профорієнтації  з метою  створення особистого профілю для побудови стратегії успішної професійної самореалізації. Учасникам надали рекомендації щодо створення ефективного резюме за допомогою інтернет  ресурсів та поради щодо його використання для успішного працевлаштування.

Також розглянули використання соціальних мереж як інструменту  з пошуку роботи та зупинились на понятті медіаграмотності.

У невимушеній атмосфері швидко сплинув час, відведений на захід. Його учасники отримали  не тільки позитивні емоції, але і навики для вдалої побудови професійної кар’єри.