ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОДОВЖЕННЯ ПОДАЧІ ДОКУМЕНТІВ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ

Фото без описуОГОЛОШЕННЯ

ПРО ПРОДОВЖЕННЯ ПОДАЧІ ДОКУМЕНТІВ

НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ

провідного спеціаліста відділу комунальної власності, житлово-комунального господарства, благоустрою, екології та агропромислового комплексу Устилузької міської ради(на час відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, основного працівника)

Умови конкурсу:  посаду провідного спеціаліста відділу комунальної власності, житлово-комунального господарства, благоустрою, екології та агропромислового комплексу Устилузької міської ради може займати особа, яка є громадянином України, має вищу освіту за спеціальністю  відповідного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, спеціаліста, магістра; вільно володіє комп’ютером та стандартним програмним забезпеченням; без вимог до стажу роботи.

Для участі у конкурсі  необхідно подати  такі  документи :

-  заяву про участь у конкурсі до якої додаються:  заповнена особова картка форми П- 2ДС з відповідними додатками,  дві фотокартки розміром  4х6 см; автобіографія ;

- копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;(нотаріально  посвідчена)

- копію документа про освіту; (нотаріально  посвідчена)

- копія картки фізичної особи платника податків (нотаріально  посвідчена)

- копія військового квитка (для військовозобов’язаних за наявності,  нотаріально  посвідчений)

- копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж роботи ; (нотаріально  посвідчені);

-   копію Державного сертифіката про рівень володіння державною мовою (витяг з реєстру Державних сертифікатів про рівень володіння державною мовою), що підтверджує рівень володіння державною мовою, визначений Національною комісією зі стандартів державної мови;

-  заповнену е-декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік;

-   попередження про спеціальні обмеження, встановлені Законами України про «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції» щодо прийняття на службу в органах місцевого самоврядування та її проходженням.

За бажанням претенденти можуть подавати  інші документи, які підтверджуватимуть  їх  професійні та/або моральні якості.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається секретарем конкурсної комісії БАТОГОВСЬКОЮ Т.П. тел..(0637951939).

Документи подаються особисто до 18 березня 2022 року з дня оприлюднення оголошення.