Сесія 8 скликання

Дата: 18.02.2022 09:50

17 лютого о 10.00 годині відбулася чергова сесія Устилузької міської ради восьмого скликання.

На порядок денний було винесено ряд питань, серед яких було питання про прийняття проекту рішення , що стосується « Програми соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, сім’ї яких опинилися в складних життєвих обставинах».

По даному питанню виступила начальник служби у справах дітей -Котович О.В., яка доповіла , що дана Програма спрямована на підтримку та поліпшення становища дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, запобігання соціальному сирітству, попередження та профілактики дитячої бездоглядності й безпритульності.