Запрошуємо до добровільного формування територіальної оборони мешканців громади

Дата: 21.02.2022 16:33

Шановні жителі громади, у зв’язку з набуттям чинності Закону України «Про основи національного супротиву», затвердженням постановою КМУ «Порядку організації, забезпечення та проведення підготовки добровольчого формування територіальних громад до виконання завдань територіальної оборони», «Положення про добровольчі формування територіальних громад» , перед нами відкривається  можливість створити добровільне формування територіальної оборони нашої громади.

Останні події в Україні нас змушують задуматися над тим, що може статися, у випадку нападу на нашу територію та будинки. Для того, щоб розпочати процес створення даного формування необхідно зібрати ініціативну групу, до складу якої можуть увійти активні мешканці громади. У зв’язку з цим, жителі, які мають бажання обороняти громаду, своє житло та сім’ї у випадку загрози нападу, або досвід військової служби, можуть запропонувати свою кандидатуру для створення ініціативної групи.

Для цього необхідно звернутись до інспектора з питань військового обліку, за адресою: м.Устилуг, вул.Володимирська,40.