№64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні»

Дата: 24.02.2022 16:08

Враховуючи військову агресію Російської Федерації проти України, та на підставі Указу Президента України від 24.02.2022 р. №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» з 05 години 30 хвилин 24 лютого 2022 року строком на 30 діб запроваджується воєнний стан.

В зв’язку з вищевикладеним та на підставі рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій №1 від 24.02.2022 р. на території Устилузької громади буде обмежене вуличне освітлення: по селах з 19:00 год. до 21:00 год., в м. Устилузі з 19:00 год. до 22:00 год. У зв’язку з можливими перебоями електропостачання, просимо  жителів громади по можливості зробити запаси питної води; власникам криниць оберігати їх від попадання зовнішніх чинників, які можуть забруднити воду.

У разі появи на території людей у військовій формі з червоними повязками, а також безпілотних літальних апаратів просимо мешканців негайно інформувати за телефоном 102.

В цей нелегкий для нас час просимо не панікувати і триматися разом.