ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРИЗУПИНЕННЯ КОНКУРСУ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ

Дата: 23.03.2022 12:08

ПРО ПРИЗУПИНЕННЯ  КОНКУРСУ

НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ

У зв’язку із військовою агресію Російської Федерації проти України та введення воєнного відповідно до Указів Президента України від 24.02.2022 №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні»  від 14.03.2022 р. № 133/2022, а також керуючись  Законом України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року N 246 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби» із змінами та доповненнями, призупиняється проведення  конкурсу на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу комунальної власності, житлово-комунального господарства, благоустрою, екології та агропромислового комплексу Устилузької міської ради(на час відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, основного працівника) до закінчення воєнного стану в Україні .

Додаткова інформація щодо відновлення проведення вищезазначеного конкурсу буде розміщена на сайті Устилузької міської ради та засобах масової інформації.