Про заборону відвідувати лісові масиви

Дата: 25.03.2022 14:18

Фото без описуНаселенню заборонено відвідувати та в’їжджати до лісових масивів у Волинській області!

Розпорядженням Волинської обласної військової адміністрації від 23 березня 2022 року № 198, з метою запобігання реальній загрозі виникнення пожеж у лісах області і зменшення їх наслідків протягом пожежонебезпечного періоду, ураховуючи високу пожежну небезпеку в лісових насадженнях області, заборонено у період дії воєнного стану відвідувати населенням лісових масивів (крім осіб, які виконують військові та лісогосподарські функції) та в’їжджати на територію лісового фонду Волинської області (крім транзитних шляхів) транспортних засобів та інших механізмів за винятком тих, що використовуються для військової та лісогосподарської мети.