Важливе оголошення!
Дата: 12.04.2022 09:21
Кількість переглядів: 265
Щорічно, у весняний період, по всій Україні проводиться весняна акція "Чисте довкілля" та День благоустрою. Метою даної акції є поліпшення санітарного стану населених пунктів громади. Тому, просимо власників будинків, жителів багатоквартирних будинків, керівників організацій, підприємств, торгових точок та небайдужих громадян долучитися до акції та привести в належний санітарний та естетичний вигляд власну та прилеглу територію та об'єкти загального користування. Загальна толока відбудеться в нашій громаді 13.04.2022 о 9.00 год. Долучайтеся!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04051388/f0678d2b5af6e01a72abea7a4e3da126.jpg)