З Днем матері привітали матерів та дружин загиблих захистників України

Дата: 06.05.2022 14:50

У другу неділю травня ми відзначаємо День матері та День пам’яті та примирення. Але на жаль сьогодні багато матерів нашої країни зустрічають цей день зі сльозами на очах, адже їхні сини вже ніколи не стануть на батьківський поріг та не скажуть слово «мама». Вони героїчно загинули, виборюючи свободу українського народу.

З нагоди Дня матері  та  Дня пам’яті та примирення, міський голова Віктор Поліщук разом з начальником відділу соціального захисту та охорони здоров’я Жанною Півницькою завітали до матерів та дружин захисників України, які загинули виконуючи свій військовий обов’язок захищаючи нашу територіальну цілісність. Віктор Ростиславович подякував жінкам за те, що виховали таких синів –  справжніх героїв та патріотів України. До останнього подиху вони залишилися вірними кожному слову Військової присяги. На прикладах їх героїчних вчинків будуть виховуватися багато поколінь українців – відважних, гордих, сміливих, вільних і щасливих мешканців незалежної України.

Низький, доземний уклін і щира дяка Вам, любі матері, за ласку, недоспані ночі, молитви, за терпіння, витримку, мудрість, любов і мужність, за те, що виховали своїх дітей справжніми патріотами та захисниками нашої держави!