З ДНЕМ МАТЕРІ

Дата: 08.05.2022 07:03

Дорогі жінки, любі наші матері!

Від щирого серця вітаю Вас з одним з найтепліших і найдушевніших свят – Днем матері!

Цей прекрасний день спонукає всіх нас промовити слова щирої вдячності за безмежну любов, постійну турботу, ніжність і ласку найдорожчій людині, яка подарувала кожному з нас радість життя – МАМІ.

Дякую Вам, дорогі наші матері, за Ваше велике серце, за недоспані ночі, переживання і молитви, за Ваші терпіння і витримку.

Низький доземний уклін, шановні матері, за те, що виховуєте патріотів, які неймовірними зусиллями й навіть ціною власного життя, творять нову історію держави.  Ми ніколи не забудемо подвигу ваших дітей – новітніх Героїв України!

Усім Вам, наші  дорогі  мами, турботливі  бабусі, кохані дружини, міцного здоров’я! Будьте завжди усміхнені, сповнені невичерпної сили духу, життєвої енергії та наснаги! Тепла та затишку Вам, злагоди і душевного спокою! Нехай панує у Ваших родинах мир і злагода!

Зі святом Вас!

З повагою міський голова Віктор ПОЛІЩУК