Дата: 19.05.2022 15:31

Сьогодні відбувся благодійний захід до Дня вишиванки, який був організований Устилузьким ліцеєм, ЗДО "Сонечко" та Устилузьким будинком культури. На території ліцею були розміщені різноманітні локації: патріотичний боді-арт, кульки з подарунком, вплітання стрічки в коси, фотозона. Присутні гості мали змогу частувати домашніми солодощами, еко сирами та йогуртами. Також креативні вихователі ЗДО "Сонечко" робили з дітками аплікації "Сорочка-вишиванка", які разом з вітаннями будуть передані нашим захисникам.
Всі кошти, які були зібрані під час заходу, будуть направлені нашій 14 ОМБр.
Велика вдячність організаторам заходу та гостям свята. Разом до перемоги! Разом - ми сила!!!