Подяка за допомогу

Дата: 24.05.2022 10:25

Приносимо слова подяки працівникам бюджетних установ м. Устилуга,  працівникам культури сіл Рогожани та Хотячів, небайдужим жителям Хотячівського та Лудинського старостинських округів, працівникам терапевтичного відділення № 2,  депутату міської ради Демчуку Миколі, жителю м. Устилуг Подкуйку Миколі,  підприємцю Головійчуку Олегу ТзОВ «Торговий дім Коростенський завод теплотехнічного обладнання»  за надані кошти для придбання 2 автомобілів для потреб ЗСУ. Також особлива подяка Загорському Сергію, Сидорчуку Олександру та Яремку Володимиру, які доставили 2 автомобілі марки Mercedes Benz з Литви в Україну. Після сервісного обслуговування автомобілі будуть направлені на передову воїнам 14 ОМБр.

У питанні щодо пошуку та придбання автомобілів для потреб 14 ОМБр Устилузька міська рада висловлює подяку мерії м. Укмерге у Литві, особисто меру міста Роландасу Яніцкасу та директору адміністрації Даріусу Варнасу.

Щиросердечно дякуємо гміні Людвін за доставлені інвалідні візки та милиці для потреб внутрішньо переміщених осіб з територій, де ведуться воєнні дії.