Володимир-Волинська МФ ВОЦЗ

Дата: 25.05.2022 14:49

У Володимир - Волинській міській бібліотеці   відбулася зустріч для шанувальників української науково-популярної  та художньої літератури. Учасниками стали також і безробітні, зареєстровані у нашій філії. Цього разу вона була присвячена історії створення та боротьби Української Повстанської Армії.

Цій темі  приділили увагу багато українських авторів ,  вийшло чимало творів. Працівниці бібліотеки презентували книги, що розповідають про славетну історію УПА. Наукові факти, історії з життя, спогади , кохання ,біль, боротьба, віра – все це можна знайти на  їх сторінках.

Кожна з книг має свою цінність, свого читача. Відрадно було почути , що вони є популярними настільки, що беруть їх по попередньому запису.  Продовжуємо читати українською, тому що  пам'ятаючи минуле ,завжди матимемо майбутнє.