До УВАГИ жителів Устилузької ТГ

Дата: 02.06.2022 10:37

У першій декаді червня 2022 року завершуються роботи з електрофікації залізничної станції Устилуг, прилеглих до неї перегонів та подається висока напруга (близько 27.5 тис. Вольт) у новозбудовану контактну мережу і пов’язане з нею обладнання.

Згідно Правил безпеки громадян на залізничному транспорті України, затверджених Наказом Міністерства транспорту України , затверджених Наказом Міністерства транспорту України 19.02.1998 №54.

НА ЕЛЕКТРОФІКОВАНИХ ЛІНІЯХ ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

-підніматися на опори, а також торкатися до металевих проводів заземлення, які ідуть від опори до рейк;

-наближатися до електропроводу, що лежить на землі, ближче ніж на 10 метрів;

-підніматися на дахи поїздів, локомотивів та вагонів, а також на конструкції мостів, освітлювальних вишок тощо.

При знаходженні на території залізничної станції слід дотримуватись правил особистої безпеки:

-не переходити та не перебігати залізничну колію перед рухомим складом;

-не пролізати під вагонами для переходу через колію.

ПАМ’ЯТАЙТЕ! ЗАЛІЗНИЦЯ-ЦЕ ЗОНА ПІДВИЩЕНОЇ НЕБЕЗПЕКИ! Ходіння по залізничних коліях у невстановлених місцях ЗАБОРОНЕНО!

Наближення на 2 метри і ближче до дротів контактної мережі, що перебувають під напругою, є смертельно небезпечним!

БЕРЕЖІТЬ СВОЄ ЖИТТЯ!