Про перепрофілювання (зміну типу) та зміну назви комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Стенжаричі Устилузької міської ради Волинської області»

Дата: 01.06.2022 12:43

Керуючись ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», у зв`язку з відсутністю належного контингенту учнів, з метою створення необхідних умов для рівного доступу громадян до якісної освіти, приведення найменування та установчих документів закладу освіти у відповідність до вимог чинного законодавства, оприлюднюється проект рішення:

Проект рішення про перепрофілювання (зміну типу) та зміну назви комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Стенжаричі Устилузької міської ради Волинської області»