Мультидисциплінарна мобільна команда

Дата: 03.06.2022 12:13

В Устилузькій ТГ запрацювала мультидисциплінарна мобільна команда започаткована Українською фундацією громадського здоров’я спільно з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в рамках проєкту «Інтегрована підтримка через міждисциплінарні мобільні команди» . Фахівці можуть виїжджати до переселенців, які  ще не адаптувалися до нових умов проживання. Люди приїхали із територій, які зазнали російської збройної агресії та потребують всебічної допомоги. Їм допомагають адаптуватися та показують, що вони не залишилися наодинці із своїми проблемами та бідами. У команді є чотири спеціалісти: лікар, психолог, юрист та ФСР. Кожен виконує свої функції.

До основних послуг мобільних команд належать:

• екстрене реагування (скринінг, оцінка ситуації та надання психологічної та соціальної допомоги постраждалим, зокрема дітям);
  • надання першої психологічної допомоги та психосоціальної підтримки;
  • юридична допомога (консультування);
  • медична допомога (консультування, онлайн зв’язок із лікарями, перенаправлення до сімейних амбулаторій та інших вузькопрофільних спеціалістів);
  • здійснення виїздів до залізничних та автомобільних вокзалів, пунктів пропуску, перетину кордону, евакуаційних центрів, притулків тощо;
  • надання гуманітарних наборів та життєво необхідних засобів.

В умовах воєнного стану найзручніший спосіб отримати її – зателефонувати за номером :

• 098 888 4681
  • 098 640 2715