140-річчя від дня народження видатного композитора Ігоря Стравінського

Дата: 17.06.2022 11:10

Сьогодні, 17 червня 2022 року, виповнюється 140 років від дня народження одного з найвеличніших представників світової музичної культури XX століття, відомого композитора - Ігоря Стравінського. Рід Стравінських походить з Волині. У нашому містечку знаходиться будинок, де жив митець. Устилузька земля стала благодатною для творчості і праці відомого композитора, який називав Устилуг «райським куточком для творчості». Музика Стравінського, що була створена в Устилузі – одна з блискучих сторінок світової культури.

За участі Устилузького міського голови Віктора Поліщука та працівників міської ради відбулася церемонія покладання квітів до пам’ятника митцю, що знаходиться на території музею-садиби. Також директор Устилузької ДШМ Володимир Терещук провів невеличку, але, як завжди, дуже цікаву екскурсію музеєм.

На жаль, цього року не вдалося провести заплановані святкові заходи з нагоди ювілею, та двері музею завжди відкриті для відвідувачів, поціновувачів музичного мистецтва.