В Устилузькій громаді працює мультидисциплінарна мобільна команда допомоги постраждалим від війни

Дата: 24.06.2022 14:25

На території Устилузької міської територіальної громади діє мультидисциплінарна мобільна команда, що надає соціально-психологічну допомогу сім’ям з дітьми та людям, постраждалим від війни. Команда створена за ініціативи відділу соціального захисту та охорони здоров’я Устилузької міської ради у межах проєкту «Інтегрована підтримка через міждисциплінарні мобільні команди», що реалізується МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» у співпраці з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

Мультидисциплінарна мобільна команда – це команда спеціалістів, яка складається з психолога, соціального працівника, юриста й медика та надає соціально-психологічну допомогу сім’ям з дітьми, постраждалим від військових дій. Мобільна команда на авто виїжджає до місць, де потрібна допомога, а також консультує постраждалих дистанційно – телефоном або за допомогою відеозв’язку.

До основних послуг мобільних команд належать:

• екстрене реагування та здійснення виїздів до постраждалих
  • надання першої психологічної допомоги та психологічної підтримки
  • юридичне консультування
  • соціальна підтримка та соціальне обслуговування
  • медична допомога (консультування, онлайн зв’язок з лікарями, перенаправлення до інших фахівців)
  • надання гуманітарних наборів та інформаційних матеріалів.

Робота мультидисциплінарних мобільних команд націлена на сім’ї з дітьми, з особливим фокусом на вагітних жінок, жінок з дітьми, дітей та підлітків.

Потрібна допомога? Телефонуйте до Устилузької мультидисциплінарної мобільної команди за контактами:

+38 066 756 28 23

Проєкт «Інтегрована підтримка через міждисциплінарні мобільні команди» реалізується у рамках СПІЛЬНО – програми реагування на війну Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), покликаної об’єднати зусилля з урядом, місцевими органами влади, громадським сектором та бізнес партнерами для надання мультисекторальної допомоги сім'ям з дітьми.