Відбулась нарада директорів закладів

Дата: 27.06.2022 16:34

27 червня 2022 року відбулась нарада директорів закладів освіти за участі міського голови Віктора Поліщука, начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Ірини Головенко, головного бухгалтера відділу освіти, культури, молоді та спорту Олени Данилюк. На нараді було розглянуто питання щодо підготовки до нового навчального року та опалювального сезону в умовах воєнного стану, рекомендації щодо організації укриття в об’єктах  фонду захисних споруд цивільного захисту персоналу та дітей (учнів, студентів) закладів освіти, новини законодавства у сфері освіти тощо.