З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ!

Дата: 28.06.2022 07:00

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ!

Від імені Устилузької міської ради, виконавчого комітету, від себе особисто вітаю Вас з визначним державним святом – Днем Конституції України!

Це свято Основного Закону країни, в якому окреслені ключові права та свободи українських громадян, територіальний устрій держави, засади місцевого самоврядування та принципи демократичного розвитку України. Конституцією України утверджені головні цінності нашого народу – людина, її життя, здоров’я, честь, гідність, недоторканність та безпека.

Конституція гарантує кожному з нас:

що УКРАЇНА є незалежною та суверенною, демократичною та правовою державою;

що ЛЮДИНА, її життя та здоров’я, честь та гідність, недоторканість та безпека визнаються найвищою гідністю;

що українська МОВА є єдиною державною;

що українська ЗЕМЛЯ – це наше основне національне багатство.

Найголовніше, що кожен українець має невід’ємне право на ЖИТТЯ.

Сьогодні рф грубо порушуює права українців і все це у нас намагається відібрати. Наш тисячолітній московський ворог знову, розпаливши вогонь повномасштабної війни, хоче забрати нашу свободу та незалежність, заборонити українську мову, захопити нашу землю та знищити українців як народ.

Але ми, українці,  добре пам’ятаємо свій обов’язок, тому всі об’єдналися і боронимо те, що складає наше життя.  Захищаємо свій народ, свою землю, рідну мову, нашу свободу та гідність.

Українці вистоять! Україна переможе, бо наша нація незламна! Це доведено сторіччями.

З нагоди визначного державного свята щиро зичу Всім миру, впевненості та сили, міцного здоров’я та щастя, нехай демократичні засади, що були закріплені Конституцією, стануть реаліями нашого сьогодення!

Слава Україні!

З повагою міський голова Віктор ПОЛІЩУК