З ДНЕМ МІСТА!

Дата: 12.07.2022 09:47

Шановні жителі міста Устилуг та гості!

Щиро вітаю Вас з Днем нашого міста! Це свято тих, хто відчуває себе частиною великої родини і пишається тим, що він – Устилужанин. Воно об’єднує усі покоління, які народилися і живуть у нашому мальовничому містечку, всіх,  кому воно дороге.

Цього року ми не святкуємо День міста зі зрозумілих причин – у нашій країні війна. Та все ж, вирімо, що Збройні Сили України і всі, хто мужньо боронить нашу з Вами рідну землю, здолають російського агресора. Молімося за наших захисників.

У нас з Вами попереду ще буде багато свят та перемог, які ми обов’язково святкуватимемо під мирним небом на українській квітучій землі.

Найбільша гордість нашого міста – це, звичайно, його мешканці. Саме завдяки вашим рукам творилася унікальна спадщина міста, його історія. Тож з нагоди свята бажаю Вам і Вашим родинам добра, благополуччя, успіхів, світлої долі, впевненості у завтрашньому дні, міцного здоров’я.

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою Устилузький міський голова Віктор ПОЛІЩУК