Новини з центру зайнятості

Дата: 11.08.2022 16:05

Світ професій різноманітний, багатогранний і дуже складний. У ньому дуже важко зорієнтуватися без сторонньої допомоги. Як зробити правильний вибір, вибрати оптимально відповідний шлях професійного розвитку, обрати професію, яка не тільки користується популярністю, є затребуваною, а й буде цікавою та приноситиме заробіток? Саме на ці запитання знаходили відповідь вихованці Центру позашкільної освіти разом з фахівцями Володимир-Волинської міськрайонної філії Волинського ОЦЗ.

Захід проходив у дещо жартівливій формі, учасники відгадували смішні загадки про професії, презентували улюблені професії, розгадували  кросворди.

В ігровій формі діти дізналися чимало нової інформації про світ професій, демонстрували свої знання, винахідливість, кмітливість..

В результаті всі отримали море радості, позитиву та неймовірних емоцій!Фото без опису