З ДНЕМ МОЛОДІ!

Дата: 12.08.2022 10:46

Дорогі друзі!

Прийміть найщиріші вітання з чудовим святом – Днем молоді!

Молодість – це основа майбутнього, тому важливо використати всі переваги цієї прекрасної пори: учіться, працюйте над собою, досягайте успіхів, кохайте, дерзайте і обов`язково перемагайте!

Вам випало жити в непростий, але дуже важливий період, коли наша держава утверджується, і саме Ви маєте стати незамінною опорою,  фундаментом на шляху процвітання України.

Перед вами увесь світ, тисячі доріг, але, спрямовуючи погляд у майбутнє, поважайте і цінуйте традиції українського народу, його історію, шануйте досвід старших поколінь, будьте справедливими та впевненими у своїх силах.

Щиро бажаю Вам миру, міцного здоров’я, творчої енергії, успіхів у навчанні і роботі, незалежних думок і хай яскраві кольори ваших мрій дають Вам життєву наснагу, а життєвий шлях буде наповнений новими злетами й досягненнями! Нехай щастить завжди і всюди!

З повагою, Устилузький міський голова Віктор ПОЛІЩУК