ЗВІТ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ З ПИТАННЯ ПЕРЕЙМЕНУВАННЯ ВУЛИЦЬ В УСТИЛУЗЬКІЙ МІСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ

Дата: 25.07.2022 13:03

ЗВІТ

ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ З ПИТАННЯ ПЕРЕЙМЕНУВАННЯ ВУЛИЦЬ  В УСТИЛУЗЬКІЙ МІСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ

З метою з’ясування громадської думки з питання перейменування вулиць в с. Амбуків, с. Чорників, с. Хотячів, с. Русів, с. Стенжиричі, с. Коритниця, с. Пятидні та залучення представників громадськості до розгляду пропозицій з даного питання,  відповідно до ч. 4 ст. 1, ч. 5 ст. 3 Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 898 від 24 жовтня 2012 р., на офіційному веб-сайті Устилузької міської ради   – https://ustyluzka-gromada.gov.ua/, а також газеті «Слово правди» (від 12.05.2022 р. №19 (11477) було опубліковано інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення з питання перейменування вулиць в Устилузькій міській територіальній громаді.

Згідно даного інформаційного повідомлення з 23 червня до 23 липня 2022 року включно   включно приймалися зауваження та пропозиції громадян      з питання перейменування вулиць  в с. Амбуків, с. Чорників, с. Хотячів, с. Русів, с. Стенжиричі, с. Коритниця, с. Пятидні  в Устилузькій міській територіальній громаді.

Організатор громадського обговорення – міський голова  Поліщук В.Р.

Відповідно до розпорядження міського голови від 17.06.2022 №30-аг Про проведення громадських обговорень (слухань) у формі електронних консультаційвизначено відповідальну особу за  з проведення слухань по перейменування вулиць в Устилузькій міській територіальній громаді.

Зміст питання, що виносилося на громадське обговорення:

-перейменувати  вулицю Гагаріна в с. Амбуків, Володимир-Волинського району, Волинської області  на вулицю Прибузька.

-перейменувати  вулицю П. Ангеліної в  селі Чорників, Володимир-Волинського району, Волинської області на вулицю І. Ющука.

- перейменувати  вулицю Першотравнева в с. Русів, Володимир-Волинського району, Волинської області  на вулицю Героїв України.

- перейменувати  вулицю Ковпака в  селі Русів, Володимир-Волинського району, Волинської області на вулицю Соборна.

- перейменувати  вулицю Мічуріна в с. Хотячів, Володимир-Волинського району, Волинської області  на вулицю Молодіжна.

- перейменувати  вулицю Жовтнева в  селі Стенжаричі, Володимир-Волинського району, Волинської області на вулицю Миру.

- перейменувати  вулицю Гагаріна в с. Коритниця, Володимир-Волинського району, Волинської області  на вулицю Садова.

- перейменувати  вулицю Колгоспна в  селі Пятидні, Володимир-Волинського району, Волинської області на вулицю Лугова.

Інформація про осіб, які взяли участь в обговоренні порушеного питання:

До участі в обговоренні запрошуються всі  мешканці Устилузької міської територіальної громади, депутати Устилузької міської ради.

У рамках проведення громадського обговорення відбулися такі заходи:

Громадські обговорення (слухання) провести у форматі електронних консультацій з громадськістю у зв’язку із продовженням строку дії воєнного стану в Україні до 23 серпня 2022 року та забороною проведення масових заходів.

Зауваження та пропозиції  приймалися з 23.06.2022 року по 23.07.2022 року до 16 год. 00 хв з на електронну адресу  E-mail: ustylugmr@gmail.com

Під час проведення вищезазначених заходів надійшли наступні пропозиції (*Примітка: у перелік не включені запропоновані назви вулиць, які вже наявні у громаді.):

Інших пропозицій від мешканців громади не надходило

Узагальнений аналіз пропозицій (зауважень), що надійшли під час проведення громадського обговорення з питання перейменування вулиць   в Устилузькій міській територіальній громаді :

Рекомендувати  міській раді  прийняти рішення про перейменування вулиць а саме: