З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ! З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ!

Дата: 23.08.2022 12:21

Шановні жителі Устилузької громади!

Від щирого серця вітаю з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України.  Цьогоріч ці національні свята ми відзначаємо у боротьбі за нашу волю, суверенність, неподільність та недоторканість. Ми всі у цей тяжкий час об’єдналися і кожен робить усе від нього залежне задля наближення перемоги над підлим ворогом-окупантом і встановлення миру на рідній землі. Наші захисники, мужні сини та доньки країни, зі зброєю в руках відстоюють право українців бути володарями на своїй землі. Борючись до останнього подиху, Герої віддають свої життя за майбутнє цілої нації.

Тож у цей день згадаймо щирою молитвою тих, хто загинув на полі бою за нашу волю, і тих, кого жорстоко убила росія в рідних містах і селах. Згадаймо усіх, хто впродовж багатьох років відчайдушно виборював свободу, єдність, демократію та право українців творити своє майбутнє.

Нехай те зло, яке прийшло на наші землі, буде якнайшвидше знищене. Нехай переможний мир і злагода панують у нашому спільному домі. Зичу добра і щастя кожній родині. Міцного здоров’я, бадьорості духу, сили і наснаги в усіх ваших справах!

Слава Україні! Героям слава!

Віктор ПОЛІЩУК, Устилузький міський голова