Офіційні заходи до Дня Незалежності України

Дата: 24.08.2022 12:38

24 серпня 2022 року Україна відзначає 31-й День Незалежності.

Цього року найбільше національне свято є як ніколи особливим і тривожним, адже саме 24 серпня виповнюється пів року, як Україна відстоює власну незалежність у війні проти росії.

У нашій громаді, як і в Києві та багатьох інших містах через загрозу ракетних ударів та провокацій з боку росії заборонені масові заходи, пов'язані із великим скупченням людей.

В той же час, Устилузька міська рада провела ряд офіційно дозволених заходів з нагоди цього загальнонаціонального свята.

Устилузький міський голова привітав сім’ї воїнів, полеглих за незалежність України, та громадських активістів з Днем Незалежності.

Під час офіційних заходів хвилиною мовчання вшанували усіх загиблих у війні проти російських окупантів.

Було вручено подяки та грошові премії 10 сім’ям воїнів, полеглих за волю та незалежність України та 24 жителям громади, які своєю активною громадською позицією, невтомною працею та посильними внесками наближають перемогу у війні з ненависним ворогом.

На заключення відбулось покладання вінків до памятників Т.Г.Шевченку та Полеглим за волю України.

З Днем Незалежності України!

Слава Україні! Героям слава!