З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ!

Дата: 30.09.2022 12:56

Шановні освітяни, дорогі ветерани педагогічної ниви, всі,

хто причетний до справи навчання і виховання молодого покоління!

Щиро вітаємо Вас із професійним святом – Днем  працівників освіти, яке об’єднує всіх тих, хто запалює іскорку знань, відкриває нам дорогу у велике життя, вчить мудрості, сіє добре і вічне в наших серцях.

Вчитель - це завжди була не проста професія, особливо сьогодні, коли в країні війна, яка у тій чи іншій мірі торкнулась кожного з нас. З початком вторгнення майже всі шкільні працівники  були задіяні у волонтерській справі, це – допомага і внутрішньо переміщеним особам, і територіальній обороні, і військовим. Тому освіта під час війни — це ще один фронт боротьби українців, а всі наші вчителі — освітні сили України.

Висловлюємо Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю, за те, що виконуєте надважливу місію – виховання патріотів, культурних освічених людей, достойних членів суспільства, виховання гідного, прогресивного покоління. І результатами праці вже варто пишатися.

Нехай Ваша праця повертається благом для України! Бажаємо кожному з Вас щастя, міцного здоров’я, достатку, миру і віри в нашу перемогу!

З повагою міський голова Віктор ПОЛІЩУК

та колектив міської ради