Міжнародний день людей похилого віку: з шаною до мудрості

Дата: 03.10.2022 09:54

"Поки ми молоді, старість бачиться нам такою далекою і навіть неможливою.
Нам здається, що ми завжди будемо молоді, але… Роки минають швидко і в якусь мить людина починає розуміти, що вона поповнює ряди бабусь та дідусів."

І. О.Решетовська

1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний День людей похилого віку а в Україні це також і День ветерана.

Наполеглива праця  людей поважного  віку захоплює і викликає повагу. Трудові звершення багатьох з них вже стали легендою і взірцем для наслідування для сучасників та майбутніх поколінь українців. Складні випробування випали на долю старшого покоління – війни, соціально-економічні кризи, епоха тотального дефіциту, зміна державного ладу, але і в цих умовах їм вдалося вистояти і зберегти людяність, толерантність та гуманізм.

В нашій громаді допомога літнім людям виражається не тільки словами вдячності. З нагоди дати 1 жовтня для осіб поважного віку, які знаходяться на обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома районного територіального центру соціального обслуговування, відповідно до Програми соціального захисту Устилузької міської ради були придбані і вручені подарунки.

Ще раз дякуємо вам за відповідальне ставлення до своєї справи і життєву мудрість, які ви передаєте молодим. Зичимо вам, шановні ветерани, міцного здоров’я, радості, благополуччя та підтримки нащадків.