З Днем захисників та захисниць України, 80-річчям створення УПА, Днем Українського козацтва і святом Покрови Пресвятої Богородиці!

Дата: 14.10.2022 00:00

Не випадково День захисників і захисниць України збігається з Днем Українського козацтва та святом Покрови Пресвятої Богородиці, а також із датою створення Української Повстанської Армії.

Вшанування Покрови зародилася ще в козацьку добу як опікунки українського війська.

Сьогоднішні воїни Збройних Сил України, Національної гвардії, добровольчих батальйонів - спадкоємці тих, хто боронив кордони й безпеку своєї землі впродовж століть, - дружинників княжих часів, козаків, січових стрільців, воїнів Визвольних змагань 1917-1920 років, повстанців Холодного яру та вояків УПА. Їх усіх - від давнини до сьогодення - і вшановуємо 14 жовтня, у День захисників і захисниць України.

Низький уклін і щирі побажання здоров’я, добробуту і довголіття всім, хто захищає і захищав Україну!

Вічна пам’ять тим, хто назавжди лишився у наших серцях, чиї прізвища  викарбовано на сторінках української історії!

З Днем захисників і захисниць України, Днем Українського козацтва та святом Покрови Пресвятої Богородиці.

З 80-річчям створення Української Повстанської Армії!!!