Чергова допомога нашим бійцям

Дата: 13.10.2022 16:16

Сьогодні знову відправили на передову допомогу нашим військовим 14 ОМБ ім. князя Романа Великого. Завдяки благодійним коштам вдалося закупити необхідні речі. Зокрема, придбали тепловізор вартістю 30888 грн, який допоможе бійцям ефективніше працювати вночі та знешкоджувати противника, та  на суму 21 858 грн закупили  спальні мішки, плащі, чоботи утеплені, каремати.

Щира подяка працівникам закладів культури громади, Устилузького ліцею,  Микитичівської, Зорянської та Лудинської гімназії, школи с.Стенжаричі,  Устилузької міської ради та місцевої пожежної команди Устилузької міської ради, які віддали свій одноденний заробіток. Також Устилузьким будинком культури вдалося зібрати 1240 грн, завдяки показу фільмів. Спільними зусиллями наближаємо нашу перемогу! Дякуємо за довіру!

У подальшому плануємо купити квадрокоптер,  тому збір коштів продовжується. Бажаючі можуть долучитися до благодійної справи. Кожна гривня має значення.

Разом до перемоги!