20 жовтня відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

Дата: 21.10.2022 12:54

20 жовтня відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради. До порядку денного було включено 29 питань.

На засіданні члени виконкому заслухали начальника відділу фінансів міської ради яка прозвітувала про підсумки виконання бюджету Устилузької міської територіальної громади за 9 місяців 2022 року; та прийняли рішення про зміни до бюджету громади та про передачу міжбюджетних трансфертів.

Розглянуто та прийнято рішення про затвердження: Програми соціального захисту населення міської ради на 2021-2023 роки в новій редакції; Програми підтримки Комунального підприємства «Володимир-Волинський центр первинної медичної допомоги» на 2021-2023 роки  в новій редакції; Програми забезпечення пожежної безпеки в Устилузькій міській раді на 2023 рік; Програми забезпечення особистої безпеки громадян та профілактики правопорушень і боротьби зі злочинністю на території Устилузької територіальної громади на 2023-2025 роки; Програми ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації спричиненою гострою респіра-торною хворобою COVID-19 спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 Устилузької територіальної громади на 2023 рік; Програми підтримки добровольчого формування Устилузької територіальної громади №1 на 2022-2023 роки.

Крім того,  розглянуто та прийнято рішення про внесення змін до: Програми «Інші заходи щодо соціально-економічного розвитку територій Устилузької міської ради на 2022 рік; Комплексної програми благоустрою території та утримання обєктів комунальної власності Устилузької міської територіальної громади на 2022-2024 роки; Програми підтримки Комунального підприємства «Володимир-Волинське територіальне медичне об’єднання на 2021-2023 р.р; Програму зайнятості населення Устилузької міської ради на 2022-2024 роки; Програми розвитку культури на території Устилузької міської територіальної громади на 2022-2024 роки; Програми розвитку освіти Устилузької міської ради на 2021-2023 роки; Порядку надання пільгових умов оплати харчування дітей у дошкільних навчальних закладах Устилузької міської ради; програми забезпечення пожежної безпеки в Устилузькій міській раді на 2022 рік; Комплексної міської програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2021-2025 роки; Програми призову, мобілізаційної підготовки та мобілізації, підтримки підрозділу територіальної оборони на 2022 рік.

Насамкінець члени виконавчого комітету надали дозвіл на знесення зелених насаджень та прийняли рішення про надання соціальних послуг догляд вдома двом особам і припинення надання соціальних послуг трьом особам.

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення, які відповідно до регламенту будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті громади.