Завершився збір овочів для потреб медичних закладів

Дата: 26.10.2022 14:42

З приходом осенні хорошою традицією стало долучення мешканців нашої громади до благодійної акції зі збору овочів для медичних закладів. Це дає змогу протягом року забезпечувати хворих повноцінним харчуванням.  Небайдужі жителі  громади, фермери, одноосібники відгукнулись на звернення КП «Володимир-Волинське ТМО» щодо благодійної допомоги у вигляді овочів,  продемонструвавши неабияку згуртованість. Досить приємно, що є такі люди, які не залишаються осторонь проблем громади. Дякуємо кожному, хто долучився до благодійної допомоги. Окрема вдячність старостам старостинських округів та завідувачам фельдшерсько-акушерських пунктів, які організували збір овочів. Зичимо усім добродійникам міцного здоров’я, нехай ваша доброта і щедрість повертається до вас сторицею!