Міський голова привітав з днем народження сина загиблого учасника бойових дій

Дата: 30.10.2022 08:00

Устилузький міський голова Віктор Поліщук привітав з днем народження сина загиблого захисника Володимира Крохмаля -  Володимира, якому виповнилося 13 роки. Імениннику вручили мяч та  цукерки.

У цей погожий день щиро вітаю вас із Днем народження. Це прекрасний вік, коли усе ще попереду.  Бажаю міцного здоров’я, позитиву, здійснення мрій та задумів, і, неодмінно, успіхів у навчанні, -зазначив у вітальному слові Віктор Поліщук.

Володимир Крохмаль навчається в 7 класі Устилузького ліцею. Його батько у квітні 2014 року  був призваний на військову службу по мобілізації. 17 червня 2014 року на околиці Станиці Луганської танк Т-64Б 51-ї бригади потрапив у оточення терористів. Снайпери противника порозбивали приціли і перископи, машина опинилася в безпорадному стані, стріляти було можливо тільки навмання. Перед тим, як розбили прилади командира танку, він встиг помітити гранатометників, що ховались неподалік. Екіпаж встиг зробити постріли у бік ворога, але не влучив. Щоб не віддати бойову машину в руки сепаратистам та не здаватися у полон, екіпаж прийняв рішення підірвати танк.