Подяка за грейдерування доріг

Дата: 02.11.2022 08:00

Директор ТОВ «Пятидні» Діброва В.Г. ніколи не залишається осторонь проблем мешканців Устилузької громади. Ось і зараз Валерій Діброва організовував грейдерування доріг громади в напрямку Залужжя- Стенжаричі- Микитичі-Коритниця. Покращення стану доріг забезпечить безпечне пересування автомобільному транспорту, шкільному автобусу та екстреним службам.

Валерій Григорович Ваша допомога – це неоціненний внесок у розвиток нашої громади. Висловлюємо щирі слова подяки за Вашу підтримку, за те що  не стоїте осторонь проблем нашої громади. Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею.