Вітаємо всіх працівників соціальної сфери з святом!

Дата: 04.11.2022 08:45

У першу неділю листопада, згідно з Указом Президента України від 13.04.1999 № 374/99 відзначають День працівника соціальної сфери.

Турбота про людину, її майбутнє, забезпечення соціальних гарантій і допомога тим, хто її потребує, а особливо в теперішній час – це надважливі завдання, які щодня виконують працівники соціальної сфери. Ви допомагаєте людям там, де вони самі не можуть допомогти собі. Своєю працею Ви даєте людям надію на краще життя, зміцнюєте їх довіру до влади, сприяєте утвердженню злагоди і спокою у суспільстві. Люди, яким Ви щодня допомагаєте  подолати труднощі і вирішити необхідні життєві проблеми, високо цінують Вашу благородну і відповідальну працю.

Хочемо висловити слова вдячності всім працівникам соціальної сфери за   працю, за високі професійні здібності, сумлінне ставлення до своїх обов’язків,  за душевну щедрість, небайдужість до чужого горя і болю. Щиросердечно бажаємо вам та вашим родинам миру, злагоди,  міцного здоров’я, щастя, благополуччя! Нехай життя буде сповнене оптимізмом, надіями, мріями, які безперешкодно здійснюються. Натхнення, щирості та терпіння у вашій благородній справі, реалізації ідей та задумів на користь кожного громадянина та всього українського народу! Нехай же успіхів у вас буде якомога більше, а невдачі зовсім обходять ваше життя стороною.

З повагою Устилузький міський голова                                    Віктор ПОЛІЩУК