ВІТАЄМО З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ Та АМАТОРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА!

Дата: 09.11.2022 09:00

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва Устилузької міської територіальної громади!

Прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди професійного свята!

Ваш внесок у справу збереження національної культурної спадщини, у розвиток народної творчості, збагачення мистецьких надбань – неоціненний. Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі, а разом з тим своєю плідною творчою працею звеличуєте рідну Україну! Ви ті, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу.

В цей нелегкий для країни час, і для кожного українця зокрема, ви підтримуєте дух народу, надихаєте на рух вперед до перемоги та підтримуєте надію на світле майбутнє. Культура допомагає нам розділити смуток та примножити радісні моменти.

Хай ваша творча нива завжди буде встелена новими надбаннями і високими досягненнями. Бажаю міцного здоров’я, творчого довголіття, невичерпної енергії, щедрих мистецьких здобутків, достатку,  родинного тепла і затишку, невичерпної наснаги, реалізації творчих проектів під мирним небом незалежної України!

З повагою міський голова Віктор ПОЛІЩУК