Чергова гуманітарна допомога від БФ «Стабілізейшен суппорт сервісез»

Дата: 15.11.2022 14:52

Американський Благодійний фонд «Стабілізейшен суппорт сервісез»  займається підтримкою та допомогою постраждалим від війни в Україні, а також розбудовою інститутів соціальної допомоги й захисту прав людини в нашій державі.

Основний напрямок — робота із внутрішньо переміщеними особами.

Працівники Устилузької міської ради звернулися до Благодійного фонду «Стабілізейшен суппорт сервісез»  про надання допомоги для забезпечення потреб внутрішньо переміщених осіб.

Сьогодні,15 листопада ,Устилузька громада отримала таку очікувану гуманітарну допомогу від БФ «Стабілізейшен суппорт сервісез» : теплі ковдри, комплекти постільної білизни, електрообігрівачі .

Працівники міської ради  та внутрішньо переміщені особи , щиро вдячні партнерам за важливу підтримку. Особливо вдячні нашій регіональній координаторці Катерині Луценко за організацію та транспортування вищевказаної допомоги.Сподііваємося на плідну співпрацю й надалі.