ПАМ'ЯТКА ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ щодо використання газобалонного обладнання

Дата: 28.11.2022 15:58

До уваги жителів громади! На випадок відсутності електро- та газопостачання звертаємо увагу на недопущення використання газобалонного обладнання в багатоквартирних будинках, адже це може призвести до вибуху чи виникнення пожежі.

Мешканці  багатоквартирних житлових будинків, будь ласка завчасно продумайте запасний варіант евакуації на випадок повного блекауту (відсутності електро-, водо-, газопостачання та водовідведення). Це може стати через ворожі обстріли.

Як варіант може бути переїзд у сільську місцевість до родичів, кумів, друзів, знайомих.

Окрім цього, звертаємо увагу жителів приватного сектору сільської місцевості про дотримання правил безпечного використання пічного опалення.

Бережіть себе, убезпечтеся!