Профілактичний рейд

Дата: 18.11.2022 15:21

Проведення профілактичних рейдів – одна з форм роботи Служби у справах дітей Устилузької міської  ради, метою якої є здійснення контролю за батьками, які неналежним чином виконують свої обов’язки по вихованню та утриманню дітей, сприяння у нормалізації соціально-психологічного клімату в родинах.

Так, спеціалістами Служби у справах дітей Устилузької міської ради, 17 листопада  проведено  профілактичний рейд, у ході якого здійснено обстеження матеріально - побутових умов проживання 3 родин, в яких виховується 6 дітей. За результатами рейдового заходу складено відповідні акти. З батьками дітей проведено роз’яснювально-профілактичну роботу щодо належного виконання батьківських обов’язків, дотримання санітарно-гігієнічних норм у житлових приміщеннях.

Служба у справах дітей Устилузької міської ради звертає увагу, що саме батьки  несуть персональну відповідальність за належне виконання обов’язків щодо виховання та утримання своїх дітей.