Запрошуємо на громадське обговорення формування проєкту бюджету Устилузької міської територіальної громади на 2023 рік, яке відбудеться о 10.00 год. 02 грудня 2022 року в залі засідань міської ради

Дата: 01.12.2022 10:03

Відповідно до Бюджетного регламенту міської ради та з метою забезпечення конституційних прав громадян щодо звернень та пропозицій, де висловлюються поради і рекомендації щодо діяльності органів місцевого самоврядування, врегулювання суспільних відносин та умов життя, створення можливості брати участь в обговоренні нагальних проблем, на які спрямовуються кошти бюджету громади, Устилузька міська рада проводить громадське обговорення формування проєкту бюджету Устилузької міської територіальної громади на 2023 рік, яке відбудеться о 1000 год. 02 грудня 2022 року в залі засідань міської ради.

До обговорення запрошуються жителі Устилузької міської територіальної громади, депутати міської ради, члени виконавчого комітету, керівники бюджетних установ міської ради, представники громадських організацій та господарюючих суб'єктів.