Щодо зміни тарифу на побутові відходи

Дата: 22.11.2022 10:52

Оголошення про намір здійснити зміну тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами (ППВ).

Устилузьке ВУЖКГ доводить до відома споживачів про намір здійснити у 2023 році зміну тарифів на послуги з ППВ.

У зв’язку з підвищенням рівня заробітної плати, цін на паливно-мастильні матеріали, а також запчастини та інше, виникла невідповідність діючих тарифів фактичним витратам на виробництво послуг з ППВ.

22 листопада 2022 року Устилузьке ВУЖКГ звернулось до виконкому Устилузької міської ради із клопотанням та розрахунковими матеріалами для встановлення тарифів на послуги з ППВ.

Планово економічно обгрунтований тариф з ПДВ з 01.01.2023р. становитиме: для населення -17,60 грн./з людини; для організаціїй– 117,88 грн/м3

Зазначені тарифи заплановано ввести в дію з 01 січня 2023року.

Зауваження і пропозиції щодо планових тарифів на 2023 рік від фізичних та юридичних осіб приймаються з 24 листопада по 08 грудня 2022 року за адресою: Устилузьке ВУЖКГ» , м.Устилуг, вул. Івана Франка, 7, e-mail: 03339348@ukr.net (із зазначенням в темі листа «зауваження і пропозиції до тарифів»).

Із повною інформацією розрахунку тарифу на ППВ,ви можете ознайомитись на офіційному сайті Устилузької міської ради та за вище вказаною адресою.

Адміністрація Устилузького  ВУЖКГ»