Вітання з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування!
Шановні колеги - працівники органів місцевого самоврядування,
депутати та ветерани органів місцевого самоврядування!
Прийміть щирі і сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування! Це свято людей, яких обирає суспільство. На наших власних плечах лежить відповідальність за громаду, підвищення якості адміністративних послуг, реалізація задумів та перспективних планів — тобто підвищення рівня життя всіх жителів громади.
Всі ми – єдині в досягненні спільної мети, успішній реалізації спільних інтересів та забезпеченні теперішнього і майбутнього наших територіальних громад.
Бажаю від щирого серця — усім, хто працює на благо територіальних громад, відстоює їхні запити та інтереси, міцного здоров’я, великого щастя, нових здобутків у роботі, родинного затишку та здійснення всіх Ваших життєвих мрій і сподівань. Нехай цей святковий день додасть всім нам натхнення і наполегливості у спільній справі подальшого розвитку територіальних громад, відродженню нашого краю .