З ДНЕМ СУХОПУТНИХ ВІЙСЬК УКРАЇНИ!

Дата: 12.12.2022 12:30

Сьогодні День сухопутних військ України.

Це свято мужніх, хоробрих та відважних представників військової справи, які виборюють свободу, незалежність і спокій нашої країни.

Сьогодні, в умовах повномасштабної війни, Сухопутні війська ЗСУ становлять основу обороноздатності Збройних Сил України та несуть найбільше навантаження у ході виконання завдань щодо забезпечення територіальної цілісності та недоторканності кордонів країни.

Світла пам’ять героям, які віддали своє життя за світле майбутнє Українського народу!

Честь і слава воїнам Сухопутних військ, які щоденно доводять — немає такої сили, що може порушити дух і волю, правду українського воїна.

Від щирого серця бажаю Вам довгожданої Перемоги, міцного здоров’я, професійного зростання, добробуту, нових здобутків та звершень! З професійним святом Вас!

Слава українським воїнам!

Слава Україні!

З повагою, міський голова Віктор Поліщук.