Грамота П’ятиднівській гімназії від Національного банку України

Дата: 16.12.2022 15:29

Національним банком України з серпня по жовтень проводилася Всеукраїнська благодійна акція «Смілива гривня». Мета акції – зібрати кошти на допомогу Збройним Силам України та дати можливість українцям зробити свій внесок у перемогу, адже навіть найменша пожертва є важливою для наближення нашої перемоги у боротьбі з ворогом за незалежність і цілісність України. Також організатори хотіли підтримати патріотичний дух українців та поширити культуру благодійності, особливо серед дітей та молоді.

У рамках заходу проходив збір монет номіналами 10, 50 копійок, а також 1, 2, 5 та 10 гривень (також приймали монети номіналом 25 копійок, що вийшли із обігу). П’ятиднівська гімназія взяла участь у «Сміливій гривні», школярами було зібрано та передано у Нацбанк 826 грн монетами.

Приємно поділитися із громадою Грамотою Національного банку України, якою нагороджено П’ятиднівську гімназію за активну участь в у зборі коштів на підтримку Збройних Сил України.