Привітання до Дня Святого Миколая

Дата: 19.12.2022 11:35

День Святого Миколая Чудотворця – одне з найсвітліших, найдобріших і найрадісніших християнських свят, яке традиційно уже уособлює в собі початок великого всенародного Новоріччя. Водночас День Святого Миколая – це своєрідний символ людської надії і віри у своє краще майбутнє.

Найбільше цього свята чекають діти, бо переконані, що він не омине їхньої домівки, неодмінно принесе подарунки та любов. Для дітей це свято завжди прикрашене щирими дитячими посмішками, адже у їхньому прекрасному дитячому світі, за їхніми найщирішими переконаннями, саме в День Святого Миколая здійснюються найпотаємніші й найфантастичніші дитячі мрії, добрі справи і задуми.

Ми ж, дорослі, маємо подбати, щоб це свято залишило приємну згадку в душах дітлахів, посіяло зерно любові до ближнього, поваги до минулого.

19 грудня, з нагоди Дня Святого Миколая, Устилузький міський голова Віктор Поліщук та працівники  служби у справах дітей міської ради привітали зі святом дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, із сімей загиблих військовослужбовців, що проживають на території  громади.

Міський голова, подарувавши солодкі подарунки, побажав діткам миру, міцного здоров’я, радості, добра та  щастя.

«Та найголовнішим подарунком для всіх нас буде перемога.  І щоб наступне свято Миколая ми зустрічали в мирі», – наголосив Віктор Поліщук.