З Різдвом Христовим!

Дата: 06.01.2023 15:00

Сьогодні святий вечір напередодні Різдва Христового! Для християн Різдво - це одне з найбільших церковних свят. Це час добра, любові, самопожертви, співчуття і милосердя. І для нас - українців це не просто слова. Війна згуртувала нас: ми допомагаємо нашим військовим, турбуємося про одиноких сусідів, готуємо обіди на фронт і для вимушених переселенців, даруємо турботу і любов тим, хто її потребує.

Цього Різдва не всі родини зберуться за святковою вечерею але подумки ми усі будемо разом! А ще наші думки цими різдвяними днями будуть з нашими воїнами, медиками, енергетиками , волонтерами...усіма, хто наближає Перемогу.

Згуртованості всім нам, Божого благословіння, міцного здоров'я, миру і добра, а головне — Перемоги.

Христос народився! Славімо його!

Світлого Різдва!

Слава Україні!

Устилузький міський голова                                                   Віктор ПОЛІЩУК