Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Устилузької міської ради

Дата: 27.01.2023 08:16

26 січня під головуванням міського голови Віктора Поліщука відбулося  засідання виконавчого комітету Устилузької міської ради, на порядок денний якого було винесено 13 питання.

Першою на засіданні виконкому було заслухано юриста, провідного спеціаліста міської ради про затвердження оголошення про проведення  аукціону із зниженням стартової орендної плати на 50 відсотків

Члени виконкому прийняли низку проєктів рішень, що стосуються соціальної сфери, а саме про реєстрацію помічників дієздатних фізичних осіб, які за станом здоров'я не можуть самостійно здійснювати свої права та виконувати обов'язки; про надання соціальних послуг та про надання соціальної послуги догляд стаціонарний.

А також, члени виконавчого комітету прийняли рішення щодо призначення опікуна над неповнолітньою; про вибуття дитини з дитячого будинку сімейного типу та його функціонування.

Встановили режиму роботи Рогожанського та Стенжаричівського закладів дошкільної освіти Устилузької міської ради Волинської області в умовах  воєнного стану

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення, які відповідно до регламенту будуть оприлюднені на офіційному веб сайті громади.