У Володимир-Волинській філії Волинського обласного центру зайнятості відбувся захід з представниками Національної поліції України у Волинській області та Державної прикордонної служби

Дата: 03.02.2023 09:59

02 лютого 2023 року у Володимир-Волинській філії Волинського обласного центру зайнятості  відбувся  захід   з представниками Національної  поліції України у  Волинській області та Державної прикордонної  служби .

Старший інспектор Мирослава  Барило та інспектор Катерина Зраітель надали інформацію про набір на службу у підрозділі особливого призначення Національної поліції України. Ознайомили  з умовами прийому на роботу вимогами та державними гарантіями поліцейських.

Перший заступник начальника відділу прикордонної служби”Амбуків” майор Тарас Сервило ознайомив присутніх з умовами прийому на службу в 15-й мобільний прикордонний загін Сталевий кордон.

За більш детальною інформацією звертатись за адресою : м.Володимир вулиця Устилузька,17 перший поверх ЦНАПУ.