Нові назви вулиць в Устилузькій громаді

Дата: 08.02.2023 16:00

У 2022 році в Устилузькій  громаді 8  вулиць, назви яких пов’язані з  радянським минулим було  перейменовано: в селі Амбуків вулицю Гагаріна    на вулицю Прибузьку, в селі Чорників вулицю  П. Ангеліної на вулицю Івана Ющука, в селі Русів вулицю Першотравневу на вулицю Українських Героїв, а вулицю Ковпака на вулицю Соборну, в селі Хотячів вулицю Мічуріна на вулицю Молодіжну, в селі Стенжаричі вулицю Жовтневу на вулицю Миру, в селі Коритниця  вулицю Гагаріна на вулицю Тиху, в  селі Пятидні вулицю Колгоспну на вулицю Лугову.

Нагадаємо, раніше міська рада перемейнувала: в селі Рогожани вулицю Котовського на вулицю Шевченка, а вулицю Комсомольську на вулицю Незалежності, в селі Стенжаричі вулицю Радянську на вулицю Відродження, в селі Тростянка вулицю Терешкової на вулицю Лесі Українки, в селі Хотячів вулицю Карбишева на вулицю Незалежності.

У 2023 році плануємо перемейнувати ще 9 вулиць в громаді.

У час війни міська влада спільно з громадськістю зайняла чітку позицію, та, об’єднавши зусилля, показує своє коректне ставлення до процесу дерусифікації та декомунізації.

Відтепер мешканці громади проживають за новими українськими адресами.

Для мешканців процес перейменування  вулиць не створює зайвих ускладнень, оскільки їм не потрібно переоформлювати документи. Зокрема, не потрібно оновлювати відомості про прописку, оскільки зміна назви вулиці не є зміною реєстрації місця проживання. Крім цього, залишаються чинними документи, які засвідчують право власності на все нерухоме майно. Власникам нерухомого майна буде потрібно переоформити документи тільки у випадку безпосередньої потреби, а саме купівлі-продажу або дарування нерухомості.