Про аукціон з передачі в оренду приміщення громадської вбиральні

Дата: 13.02.2023 15:09

В зв’язку із великою кількістю вантажних автомобілів, які прямують до Польщі через пункт пропуску «Устилуг-Зосін» та навантаженням на «сервісну зону», а також підтриманням в належному стані приміщення санітарно-гігієнічного призначення, Устилузькою міською радою було оголошено аукціон з передачі в оренду громадської вбиральні, що знаходиться за адресою: м. Устилуг, вул. Володимирська, 1Ж (сервісна зона).

06 лютого 2023 року відбувся повторний аукціон  з передачі в оренду приміщення громадської вбиральні  площею 25,9 м² із стартовою орендною платою в сумі 240,85 грн.

Договір оренди з переможцем аукціону буде укладений у разі сплати ним авансового внеску у розмірі місячної орендної плати за місяць згідно проведеного аукціону (без ПДВ).